Your Cart
  • Подзвонити нам:

Обзор

Остались вопросы?

Позвонить нам 066

Соц сети:

Як зберігати карти таро

Існує кілька способів зберігання карт Таро. У цій статті ми розглянемо найкращі способи їх зберігання. Загорнути їх у тканину – це один із варіантів, а можна зберігати їх у коробці, щоб вони залишалися в безпеці та були сухими. Ми також обговоримо найкраще середовище для них, яке допоможе підтримувати їхню якість з плином часу. Ось кілька порад, як зберегти ваші карти таро в ідеальному стані. Ви будете задоволені, що дотрималися цих порад

Зберігання карт Таро в тканині

Напевно, у кожного таролога є ворожильне полотно або ворожильна скатертина, на яку викладаються розклади. Ви можете вибрати саме її для пакування своїх карт Таро. Дехто використовує скатертину для ворожіння Таро з окантовкою або бахромою. Однак вони важкі і це не найкращий варіант для пакування ваших карт. Якщо ви віддаєте перевагу більш розкішному матеріалу, ви можете зупинити свій вибір на оксамитовій тканині без надмірностей. Вона приємна на дотик, досить щільна і довговічна.

Гадальна скатертина – хороший вибір для карт Таро з кількох причин. Її легко розгортати і чистити, і вона зберігає духовні та практичні властивості карт. Карти і полотно стають єдиним потужним інструментом для ворожіння. Ще однією перевагою тканини є те, що місце для ворожіння легко утримувати в чистоті. Шовк, наприклад, може бути важко чистити, адже під час розкладу ви можете використовувати свічки, кристали, пір’я або інші інструменти, що надихають вас. Тому багато тарологів уникають використовувати шовк для своїх карт Таро. Якщо говорити про якість обраної тканини, то краще використовувати натуральні матеріали.

Зберігання карт таро в коробці

Є багато причин зберігати карти Таро в коробці, і одна з них – захистити їх від пошкоджень. Найкращий спосіб захистити свої карти – зарядити їх перед використанням, щоб їхня енергія була вільною. Більшість колод Таро продаються в картонних коробках, але вони не дуже міцні і легко зношуються. Крім того, самі картонні коробки можуть швидко зношуватися і рватися при регулярному використанні.

Ящик для зберігання не тільки захистить карти від пошкоджень, а й зробить їх красивими. Ви можете знайти коробку для зберігання своїх карт, а потім помістити її в спеціальне місце у вашому будинку. Це місце може підвищити вашу психічну енергію і допомогти вам краще ворожити. Ви також можете помістити кристали або тканини всередину коробки, щоб оживити її. Ще один варіант шкатулки – декоративна старовинна шкатулка для коштовностей. Ви часто можете знайти їх на розпродажі або навіть використати ті, які є у вас вдома.

Зберігання таро в мішечку

Мішечок для Таро – один із найпоширеніших і найефектніших способів зберігання і транспортування карт Таро. Якщо він виготовлений з натуральної тканини, то ваші карти будуть захищені і від вологи, і від пилу, і від сонячного світла. Звертайте увагу на розмір мішечка – він має бути досить вільним, щоб ваші карти Таро легко входили і виходили з нього. Мішечок не за розміром може з часом деформувати картки та призвести до злипання між собою. Крім того, він займає небагато місця у вашій сумочці і має досить ефектний вигляд. Багато тарологів використовують набори: гадальна скатертина і мішечок в одному стилі

Зберігання карт таро в сухому місці

Зберігання карт Таро в більш сухих умовах – гарний спосіб зберегти їхню силу і справжність. Крім сухості, важливо захистити їх від шкідливої енергії та вологості. Під час зберігання карт Таро вони не повинні піддаватися впливу прямих сонячних променів або вологи. Якщо ви не можете захистити їх від сонячного світла, то як варіант – накрити їх пластиковими пакетами і помістити в герметичний контейнер. Можна зрідка проробляти таку процедуру: повністю посипте карти сіллю, потім загорніть їх у пакет. Сіль витягне негативну енергію з карт і вологу з повітря.

Ще одна важлива порада щодо зберігання карт Таро – тримати їх плоскими і горизонтальними. Картки деформуються під час стискання одна з одною, тому тримайте їх рівно і подалі від важких книг. Бруд і масло також можуть призвести до злипання карт, тому час від часу розкладайте їх на столі, щоб вони “подихали”, це зменшить цю проблему. Таким чином, ви будете впевнені, що кожна карта оточена чистою поверхнею.

Зберігання карт таро в прохолодному місці

Зберігати карти Таро у футлярах – хороша ідея. Карти Таро можуть деформуватися при швидкому переміщенні, а волокна картону можуть вбирати вологу і різко виділяти її. Це може призвести до дезорієнтації, втоми і м’язових спазмів. Крім того, занадто висока вологість може призвести до проблем із диханням. Зволожувачі можуть бути корисні, якщо ви схильні до цих захворювань. Також важливо уникати різких перепадів температур.

Ідеальним кліматом для ваших карт Таро буде відносна вологість від 50 до 75 відсотків. Це запобіжить деформації або злипанню карт через вологу. Це також збереже ваші карти чистими і чіткими. У вологому кліматі рівень вологості занадто високий, і ваші карти можуть швидше зіпсуватися. Однак, якщо ви живете у відносно сухому кліматі, ваші карти Таро можуть зберігатися багато місяців або навіть років.

Зберігання таро в їхній оригінальній упаковці

Зберігання карт Таро в скриньці – чудовий спосіб уберегти їх від побутових пошкоджень і прищепити почуття благоговіння. Хоча карти не є богами або людьми, яким потрібно поклонятися, до них слід ставитися з повагою. Немає сенсу загортати їх у шкарпетку або іншу стару тканину! Швидше, ви маєте зберігати їх у прохолодному, сухому і незахламленому місці.

Багато людей вважають за краще зберігати свої колоди в оригінальній упаковці. Сама коробка часто недостатньо товста, щоб захистити карти, і вона не витримає, якщо ви впустите їх, струснете в сумочці або відкриєте їх сто разів. Оригінальна коробка з часом зношується і потребує заміни. Якщо ви часто використовуєте свої колоди, вам, ймовірно, захочеться придбати нову коробку або мішечок для карт Таро.

Висновок

Картки Таро потребують поваги та правильного зберігання. Зберігання в оригінальній упаковці є оптимальним варіантом, оскільки коробка забезпечує додатковий захист. Якщо коробка зношена, можна використовувати мішечок. Картки слід зберігати в прохолодному, сухому і безпиловому місці. В нашому онлайн магазині https://taro.in.ua/ можна придбати нову коробку або мішечок для зберігання.