Your Cart
  • Подзвонити нам:

Обзор

Остались вопросы?

Позвонить нам 066

Соц сети:

9 способів обрати колоду Таро, яка підходить саме Вам

Незалежно від того, чи є ви новачком у Таро або досвідченим експертом, вибір колоди Таро може бути неймовірно складним процессом.

Існують буквально сотні різних колод Таро на вибір, кожна зі своєю символікою, енергією, історією, міфологією та атмосферою. Можна почати з класичних, перевірених часом колод, а можна зануритися в авторські світи сучасного бачення Таро. Погодьтеся, вибір не простий. Щоб полегшити завдання давайте позначимо найважливіші критерії для правильного рішення.

Отже, 9 вірних способів вибрати ту колоду Таро, яка ідеально підходить саме вам:

1. Шукайте інтуїтивний зв’язок із картами

Найвірніший спосіб вибрати колоду Таро – це знайти ту, з якою ви особисто й інтуїтивно пов’язані.

Ваш найкращий друг може бути в захваті від колоди “Дике невідоме Таро”, але якщо ви щоразу зависаєте в спробах трактування найпростіших розкладів і не вловлюєте значення її символів, то це не підходяща колода для вас.

І навіть якщо ваш учитель Таро працює з колодою Райдера Вейта, а ви по вуха закохалися в Карти Таро Фей, тоді однозначно вибирайте Карти Таро Фей.

Знайдіть магазин з найбільшим вибором карт Таро і познайомтеся з кожною з них, краще, якщо ви зможете потримати її в руках, розглянути картинки. Яку енергію ви відчуваєте від колоди? Чи резонує з вами ця колода? Навіть пошук у Google дасть вам можливість через символи відчути атмосферу та історію колоди.

Довіряйте своїй інтуїції!

2. Вивчіть зображення кожної карти

таро светлого провидца
Таро світлого Провидця

Уважно подивіться на карти Таро в конкретній колоді. Перегляньте їх одне за одним або, якщо ви переглядаєте їх в Інтернеті, знайдіть якомога більше зображень через Google або навіть Instagram.

Яка ваша перша реакція на зображення? Вам подобаються кольори та візерунки? Вас приваблюють зображення та атмосфера? Чи є інші варіанти колоди, які більш привабливі? Наприклад, я віддаю перевагу колоді Веселкове Таро Райдера Вейта перед звичайною колодою Rider Waite через її яскраві кольори.

Крім того, чи можете ви поглянути на карти і почати розуміти значення кожної з них? Вивчіть карти Старших і Молодших Арканів. У деяких колодах, як-от Марсельське Таро, карти Молодших Арканів не мають такого самого образу і “сюжету”, як, наприклад, у колоді Райдера Вейта.

Важливо переглядати якомога більше карт у колоді, щоб вловити настрій колоди, зрозуміти її задум і визначити, чи зможете ви трактувати ті символи, які вона несе.

3. Враховуйте свій рівень досвіду

Якщо ви новачок у Таро, ви можете почати навчання з найпопулярнішої колоди Таро – колоди Райдера Вейта. Вона дуже легка в освоєнні, зображення прості та зрозумілі, а інформації щодо трактувань величезна кількість. Колода Райдера Вейта має різні варіації виконання, тому можна підібрати найоптимальніший варіант для початку знайомства з картами. Варіанти колод Райдера Вейта можна підібрати в нашому магазині

З іншого боку, якщо ви більш досвідчені або шукаєте нову пригоду, виклик для себе, то ви можете вибрати іншу колоду, таку як колода Таро Тота, через її складність і глибину. Або більш абстрактну, міфічну колоду Таро, таку як Таро Тіней.

Звичайно, не обмежуйтеся думкою, що якщо ви новачок у Таро, ви можете працювати тільки з колодою Райдера Вейта. Пам’ятайте про резонанси з колодою.

4. Виберіть Традиційний або Сучасний стиль

Ви зачаровані старими, традиційними колодами Таро, такими як Марсельське Таро, Вісконті Таро, або Оригінальні Rider Вейта Таро ?

Або вас приваблюють сучасні (і часто незалежні) колоди Таро, такі як Дике Невідоме Таро, Таро Чарівників або Таро Провидця?

Особисто мені подобаються нові колоди Таро, які з’являються просто зараз.

Роботи красиві, а образи актуальні для сучасності. (Коли ви востаннє бачили лицаря, що блукає вулицями?!) Сучасні колоди дають більше простору для трактування, традиційні занурюють у глибину мудрості попередніх поколінь ворожбитів, створюючи певний флер таємничості. Вибір за вами.

5. Зазирніть у “Маленьку Білу Книгу”

Більшість колод Таро продаються з книжкою – інструкцією, що пояснює художнє оформлення і значення карт Таро. Однак деякі колоди містять більше інформації, ніж інші. А деякі можуть взагалі не мати інформації!

Якщо ви віддаєте перевагу точно знати, що означає карта і чому, то обов’язково зазирніть в Інструкцію, яка йде в комплекті з колодою, щоб дізнатися, чи дає вона вам те, що потрібно. Або, якщо книжки, що додається, недостатньо, пошукайте в Інтернеті, чи є там блог або електронна книжка, в якій пояснюються карти більш докладно. Багато сучасних колод Таро мають інші трактування і сфери використання, і, щоб не отримати “зачинені двері”, заздалегідь поцікавтеся, чи є в цієї колоди інструкція або навчальна книга…

З іншого боку, ви можете бути цілком задоволені відкриттям та інтерпретацією карт Таро за допомогою вашої інтуїції та енергетичного зв’язку, і в цьому разі відсутність книги може бути просто благословенням!

6. Знайдіть відповідний розмір

Карти Таро бувають різних розмірів. Ви повинні вибрати розмір, який вам підходить.

Карти Гігантського Таро можуть бути чудовими для групових практик Таро або вечірок. Звичайні карти Таро ідеальні для індивідуальної роботи з клієнтом або для особистого ворожіння. А міні-карти Таро підходять для того, щоб покласти в сумочку і відправитися в подорож.

Це особливо важливо, коли ви тримаєте і тасуєте карти. Якщо картки надто великі або надто маленькі, вони можуть бути занадто незграбними для вас або ваших клієнтів. Отже, перш ніж обирати колоду, візьміть карти в руки і потренуйтеся їх тасувати.

7. Подумайте, як ви хочете використовувати Карти Таро

Подумайте, які розклади Таро ви хочете робити і як ви хочете використовувати свої карти Таро.

Ви намагаєтеся знайти мир і спокій у своєму житті? Тоді Таро Ошо Дзен може бути ідеальною колодою для вас.

Ви хочете з’єднатися зі своєю внутрішньою богинею? Обов’язково розгляньте колоди Таро Міфічної Богині або Богині Таро.

У вас є пристрасть до природних ритуалів і практик? Тоді ознайомтеся з колодою Таро Друїдів Крафт.

Прекрасно те, що існує так багато колод Таро з таким різним минулим, і ви можете знайти колоду, яка ідеально підходить для ваших особистих потреб і бажань.

І якщо ви професійний таролог, подумайте про те, щоб мати під рукою кілька різних колод Таро, залежно від того, що найкраще підходить для вашого клієнта і ситуації з погляду енергії.

8. Перевірте Якість

Карты таро на столе
Колоди таро

Більшість карт Таро досить щільні, щоб ви могли використовувати їх протягом багатьох років.

Однак можуть бути й дешевші репродукції невисокої якості, а картон може легко порватися або пошкодитися набагато швидше. Краще уникати цих дешевших типів, якщо ви плануєте регулярно використовувати карти Таро. Завжди звертайте увагу на якість паперу та друку. У нашому магазині ви знайдете тільки якісний товар, який буде радувати вас дуже довго.

9. Не бійтеся самостійно купувати Карти Таро

Є думка, що першу колоду Таро вам мають подарувати, і вам не можна купити її самостійно.

Що ж, фу!

Я б вважав за краще купити колоду Таро, яка, як я знаю, ідеально мені підходить, ніж чекати, поки хто-небудь подарує мені колоду, яка може бути абсолютно недоречною. Тож не бійтеся купувати свою колоду Таро, а не чекати, поки хтось її вам дасть.

Звісно, ніщо не заважає вам, наприклад, у День народження зробити кілька натяків про колоди, які вам подобаються найбільше …

Готові Знайти Свою Нову Улюблену Колоду Таро?

Ви знайдете більшість колод Таро в інтернет магазині “ТАРО” на Taro.in.ua. Після вибору колоди таро не забудьте придбати невід’ємні аксесуари ворожбителя: мішечок для таро або скриньку для таро, скатертину для таро і свічки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *